TINES Megachemie – chemia budowlanaTINES Megachemie – chemia budowlana

Farby do betonu

BETONDUR to linia zaawansowanych technologicznie produktów do wykonywania powłok na betonie. Wyróżniają się one wysoką jakością, trwałością i są łatwe do zastosowania. Dzięki odpowiednim parametrom BETONDUR
charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni betonowych. Wnika w podłoże,uszczelnia je i zabezpiecza. Chroni również przed pyleniem i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.
Powierzchnie zabezpieczone BETONDUREM wyglądają bardzo estetycznie, a utrzymanie ich w czystości nie jest żadnym problemem w późniejszej, codziennej eksploatacji  farba do betonu

Produkty BETONDUR mają szerokie zastosowanie – można nimi pokryć nie tylko podłogę w garażu, piwnicy, na balkonie lub tarasie, ale również zastosować je do posadzek w kotłowniach, magazynach, halach produkcyjnych czy na parkingach. Powłoki z linii BETONDUR przeznaczone są do stosowania wewnątrz pomieszczeń oraz do wymalowań zewnętrznych powierzchni betonowych. BETONDUR świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie podłogi przydomowych garaży, piwnic, kotłowni, pralni czy pomieszczeń gospodarczych oraz jako zabezpieczenie betonowych elementów małej architektury. Linia BETONDUR zawiera także produkt do wykonywania oznakowania poziomego na powierzchniach betonowych, bitumicznych oraz na posadzkach polimerowych.

Betondur Ogrodzenia

BETONDUR OGRODZENIA

Farba akrylowa na beton

BETONDUR OGRODZENIA to wodorozcieńczalna farba akrylowa, przeznaczona do dekoracyjno-ochronnych wymalowań powierzchni betonowych, takich jak:

– ogrodzenia
– galanteria ogrodowa
– betonowe elementy małej architektury

OPAKOWANIA: 0,75 l i 5,0 l

KOLORY: biały, klinkier, brąz, mahoń

Powierzchnie zabezpieczone BETONDUR OGRODZENIA są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Produkty BETONDUR są dostępne w sieci marketów budowlanych Castorama, Leroy Merlin oraz w sklepie internetowym

www.betondur.com

About author
Udostępnij artykuł

Megatechnologie – specjalistyczne technologie i rozwiązania dla budownictwa. © 2017 All Rights Reserved